Diller :
         
Anasayfa
Portföy
Global
İletişim
 
 
Dolar
Euro
Euro/Dolar 0.000

MERKEZ OFİS

Adres : Göktürk Merkez Mah, Göktürk Cd. No:2, A Blk D:16 , 34077, 

Eyüp / ISTANBUL / TURKIYE


Tel:    +90 212 223 52 00 (pbx)
          +90  533 687 82 82 (fct)
Faks: +90 212 223 44 45
E-Posta: info@metatik.com
 
Y.K.Başkanı ve Genel Müdür
Metin Atik 
E-Posta: metin@metatik.com 
 
Y.K.Başkan Yardımcısı
Sidal Atik 
E-Posta: sidal@metatik.com 
 
Genel Müdür Yardımcısı
Yekta Küçüköztürk
E-Posta: yekta@metatik.com        
Cep: 0 533 644 58 84 
 
Dış Ticaret Operasyon ve Lojistik Müdürü
Yasin Arslan 
E-Posta: yasin@metatik.com  
Cep: 0 532 5762516 
 
Kuzey ve Latin Amerika Bölge Sorumlusu
Doruk Atik
E-Posta : doruk@metatik.com       
Cep: +12899376600 ve +90 533 642 45 15
 
 
Muhasebe Sorumlusu
Dilşah Sancak
E-Posta: dilsah@metatik.com
Cep: 0 553 142 11 16
 
Kanada Bölge Sorumlusu
Lara Atik
E-Posta: lara@metatik.com
 
Teknolojik  Destek Sorumlusu
Kadir Kavak 
E -Posta: kadir@metatik.com         
Cep: 0 535 771 91 91       
 
İdari İşler Sorumlusu
Hüseyin Şimşek 
E- Posta: huseyin@metatik.com     
Cep: 0 554 799 43 00      
 
Yeminli Mali Müşavir
Güray Koruyan 
E-Posta: guraykoruyan@gmail.com    
Tel: 0212 241 10 00       
 
Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir
Engin Düzenli 
E-Posta: duzenlismmm@gmail.com 
Tel:  0 212 3438008 
 
Hukuk Müşaviri
Av. M. Ömer Çelik 
E-Posta: avomercelik@hotmail.com    
Tel: 0 212 327 98 63       
 
RUSYA VE CIS ULKELERI ORTAĞI
Rusya ve CIS Ortağı, Murat Arzuman 
Adres: Mantulinskaya Ulitsa 5/3 123100 Moskova – Rusya 
E-Posta: marzuman@dekstra.com 
Tel:  +7 495 784 79 55       
Fax: +7 495 784 79 57 
Cep: +7 903 723 36 28       
 
UKRAYNA TEMSİLCİSİ
Julia Ivanova 
E-Posta:  juliaivanova2006@gmail.com 
Tel/Fax:  +380 96 622 38 34           
Cep:  +380 50 965 67 37    


Google Map için tıklayınız
 
MESAJ SERVİSİ
Adınız Soyadınız
:
Firma Adı
:
Telefon
:
E-Mail
:
Mesajınız
:
Anasayfa   |    Portföy   |    Global   |    İletişim